PROJEKTY DOMKÓW DO 35m2

PROJEKT DOMKU "TYP A" 35m2

PROJEKT DOMKU "TYP A" 35m2
PROJEKT DOMKU "TYP A" 35m2

Przedstawiamy Wam PROJEKT DOMKU REKREACJI INDYWIDUALNEJ "DOM-A", nawiązujący swoją architekturą do klasycznych domów letniskowych typu Brda. Dzięki połączeniu znajomej formy ze stromym dwuspadowym dachem z minimalistyczną dobudówką, udało się osiągnąć nowoczesny i ciekawy wyraz architektoniczny obiektu oraz lepiej rozplanować jego wnętrze. Powierzchnia zabudowy domku nie przekracza 35m², dzięki czemu można wybudować go na zgłoszenie-bez pozwolenia na budowę. Obiekt może być użytkowany zarówno latem, jak też zimą, ponieważ spełnia wymagania dotyczące izolacyjności termicznej wszystkich przegród na rok 2021. Jest to budynek parterowy z poddaszem nieużytkowym, zaprojektowany w konstrukcji drewnianej szkieletowej. Wnętrze zostało rozplanowane w taki sposób, żeby pomimo niewielkiej powierzchni, wygospodarować w nim łazienkę, otwartą w pełni funkcjonalną kuchnię, jadalnię, przestrzeń wypoczynkową i małą dwuosobową sypialnię na parterze. Przy wejściu do domku jest miejsce na wygodną szafę. Duże przeszklenia pozwalają na bardzo dobrze połączenie wnętrza z otaczającą domek naturą. Niemal całkowicie przeszklony narożnik budynku, pozwoli na uzyskanie pięknych widoków z wnętrza domku. Duży taras stanowi naturalne przedłużenie i powiększenie strefy dziennej domku.

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 1 500,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

PROJEKT DOMKU "LYKKE" 35m2

PROJEKT DOMKU "LYKKE" 35m2
PROJEKT DOMKU "LYKKE" 35m2

Przedstawiamy Wam PROJEKT DOMKU LETNISKOWEGO (REKREACJI INDYWIDUALNEJ) "LYKKE", zaprojektowany w minimalistycznym skandynawskim stylu. Powierzchnia zabudowy tego obiektu nie przekracza 35m², dzięki czemu można wybudować go na zgłoszenie-bez pozwolenia na budowę. Domek może być użytkowany zarówno latem, jak też zimą, ponieważ spełnia wymagania dotyczące izolacyjności cieplnej wszystkich przegród na rok 2021. Jest to budynek parterowy z dużym poddaszem nieużytkowym, zaprojektowany w konstrukcji murowanej. Wnętrze zostało rozplanowane w taki sposób, żeby pomimo niewielkiej powierzchni, wygospodarować w nim dużą łazienkę, otwartą w pełni funkcjonalną kuchnię, jadalnię, przestrzeń wypoczynkową i małą dwuosobową sypialnię na parterze. Przy wejściu do domku jest miejsce na wygodną szafę. Wysoki sufit optycznie powiększa wnętrze i sprawia, że wydaje się ono znacznie większe niż jest w rzeczywistości. Duże przeszklenia pozwalają na bardzo dobrze połączenie wnętrza z otaczającą domek naturą. Niemal całkowicie przeszklony narożnik budynku, pozwoli na uzyskanie pięknych widoków z wnętrza domku. Duży taras stanowi naturalne przedłużenie i powiększenie strefy dziennej domku.

ANIMACJA domku LYKKE i BOHO

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 1 500,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

PROJEKT DOMKU "BOHO" 35m2

PROJEKT DOMKU "BOHO" 35m2
PROJEKT DOMKU "BOHO" 35m2

Przedstawiamy Wam PROJEKT DOMKU LETNISKOWEGO (REKREACJI INDYWIDUALNEJ) "BOHO", zaprojektowany w modnym artystycznym stylu. Powierzchnia zabudowy tego obiektu nie przekracza 35m², dzięki czemu można wybudować go na zgłoszenie-bez pozwolenia na budowę. Domek może być użytkowany zarówno latem, jak też zimą, ponieważ spełnia wymagania dotyczące izolacyjności cieplnej wszystkich przegród na rok 2021. Jest to budynek parterowy z niewielkim poddaszem nieużytkowym, zaprojektowany w konstrukcji szkieletowej. Wnętrze zostało rozplanowane w taki sposób, żeby pomimo niewielkiej powierzchni, wygospodarować w nim dużą łazienkę, otwartą w pełni funkcjonalną kuchnię, jadalnię, przestrzeń wypoczynkową i niewielki hol wejściowy z dużą wygodną szafą. Wysoki sufit optycznie powiększa wnętrze i sprawia, że wydaje się ono znacznie większe niż jest w rzeczywistości. Duże przeszklenia pozwalają na bardzo dobrze połączenie wnętrza z otaczającą domek naturą. Dla zachowania intymności zastosowane zostały białe okiennice, które pozwalają na niemal całkowite zaciemnienie wnętrza. Duży taras i znajdujące się nad nim białe pergole zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby stanowiły naturalne powiększenie strefy dziennej domku.

ANIMACJA domku BOHO i LYKKE

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 1 500,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

PROJEKT DOMKU "ENUR" 35m2

PROJEKT DOMKU "ENUR"  35m2
PROJEKT DOMKU "ENUR" 35m2

Przedstawiamy Wam PROJEKT DOMKU REKREACJI INDYWIDUALNEJ "ENUR", zaprojektowany w stylu Skandynawskim. Dzięki prostej formie z niemal calkowicie płaskim dachem i dużym przeszkleniom, udało się osiągnąć nowoczesny i ciekawy wyraz architektoniczny obiektu oraz doskonale połączyć jego wnętrze z dużym tarasem i otoczeniem. Powierzchnia zabudowy domku nie przekracza 35m², dzięki czemu można wybudować go na zgłoszenie-bez pozwolenia na budowę. Obiekt może być użytkowany zarówno latem, jak też zimą, ponieważ spełnia wymagania dotyczące izolacyjności termicznej przegród na rok 2021. Jest to budynek parterowy z dużym poddaszem nieużytkowym, zaprojektowany w konstrukcji murowanej. Wnętrze zostało rozplanowane w taki sposób, żeby pomimo niewielkiej powierzchni, wygospodarować w nim łazienkę, częściowo otwartą, w pełni funkcjonalną kuchnię, jadalnię z dużym narożnym kominkiem oraz przestrzeń wypoczynkową na parterze. Przy wejściu do domku jest miejsce na dużą wygodną szafę. Zadaszenie przy wejściu głównym do budynku stwarza idealne miejsce do przechowywania drewna na opał. Niemal całkowicie przeszklony narożnik budynku, pozwoli na uzyskanie pięknych widoków z wnętrza domku. Duży taras stanowi naturalne przedłużenie i powiększenie strefy dziennej. 

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 1 500,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

PROJEKT DOMKU "PAVILON" 35m2 projekt na zamówienie

PROJEKT DOMKU "PAVILON" 35m2  projekt na zamówienie
PROJEKT DOMKU "PAVILON" 35m2 projekt na zamówienie

Przedstawiamy  kolejny z serii naszych całorocznych domków letniskowych (rekreacji indywidualnej) NA ZGŁOSZENIE, do 35m2 powierzchni zabudowy. 

Tym razem jest to obiekt jednokondygnacyjny zaprojektowany w konstrukcji stalowej. 

Jest to projekt "dla konesera". Swoją elegancką architekturą odwołuje się do szkoły Bauhausu. 

Duże panoramiczne okna zapewnią kontakt z otoczeniem. 

Funkcja obiektu jest bardzo prosta. Zawiera przedsionek, wygodną łazienkę, pomieszczenie sypialne i duże jednoprzestrzenne wnętrze na salon, aneks kuchenny i jadalnię. 

 

PROJEKT JEST DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE. 

W razie zainteresowania prosimy o kontakt mailowy: karate.projekt@gmail.com

                                                                                                                     

Jeśli chcecie zobaczyć jak będzie wyglądać zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym pokazujemy domek ze wszystkich stron z zewnątrz oraz pokazowe wnętrze.

Link do filmu: ANIMACJA 3D

Dostępność: dostępny na zamówienie

Cena: 12 000,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl