Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O czym pamiętać przez kupnem

Pamiętaj, że projekt musi być zgodny z zapisami Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego obowiązującego dla danej działki. Zapoznaj się z jego zapisami zanim zakupisz nasz projekt. W przypadku braku MPZP, projekt musi być zgodny z Warunkami Technicznymi obowiązującymi dla danej działki.

Pamiętaj też, że zgodnie z Polskim Prawem Budowlanym „liczba tych obiektów na działce nie może przekraczać jednego na każde 500 m2 powierzchni działki”.

Każda działka jest inna, dlatego przed złożeniem projektu do Urzędu, nie możesz zapomnieć o tym, żeby przerysować na mapę swojej działki obrys projektowanego domku z podanymi dokładnymi odległościami od jej granic. Obrys budynku i jego wymiary znajdziesz w opisie każdego z projektów. Tak przygotowany podkład mapowy dołącz do wydrukowanego projektu i gotowe!

Aranżacja wnętrz pokazana na wizualizacjach jest projektem pokazowym i nie wchodzi w skład projektu.

 

Uwaga:

1. Towar zakupiony w formie cyfrowej nie podlega zwrotowi. Kupując produkt wyrażasz zgodę na dostarczenie treści cyfrowych drogą elektroniczną przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i masz świadomość, że takie dostarczenie wiąże się z utratą prawa odstąpienia od umowy.

2. Wszelkie prawa autorskie do niniejszego projektu, są zastrzeżone. Reprodukcja i udostępnianie projektu osobom trzecim (niezwiązanym z procesem budowlanym) w jakiejkolwiek formie jest zabronione. Wszystkie elementy niniejszej dokumentacji projektowej mogą być wykorzystane jeden raz, do wybudowania tylko jednego domu rekreacji indywidualnej. Projekt ten jest chroniony Ustawą o Prawie Autorskim z 1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl