Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O nas

KaraTe Project to grupa medialno-projektowa stworzona przez kreatywny duet architektów, projektujących z pasji i serca. Po wielu latach wykonywania projektów dużych obiektów użyteczności publicznej i budynków wielorodzinnych, wzbogaciłyśmy naszą działalność o GOTOWE PROJEKTY MAŁYCH DOMKÓW, które można kupić na tej stronie.

 

Jeśli jednak potrzebujesz większego domu skrojonego na Twoje potrzeby, to nie ma problemu !
W naszej pracowni KaraTe Project wykonujemy również PROJEKTY INDYWIDUALNE dla wymagających klientów. Zajmujemy się sporządzaniem koncepcji architektonicznych zgodnych ze współczesnymi trendami, wielobranżowych projektów architektonicznych o funkcjach mieszkalnych i użyteczności publicznej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę. Bardzo chętnie angażujemy się również w projekty wnętrz począwszy od aranżacji mieszkań po przestrzenie komercyjne i biurowe.

 Jesteś zainteresowany projektem architektonicznym napisz na adres: karate.projekt@gmail.com

 

AGNIESZKA MALINOWSKA

  • W 1999 roku ukończyła Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej z tytułem magistra inżyniera architekta.
  • W 2008 roku uzyskała uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej.
  • Od 2018r. pracuje jako asystent na Politechnice Gdańskiej w Katedrze Architektury Mieszkaniowej i Użyteczności publicznej. 
  • W swojej wieloletniej karierze zawodowej współpracowała z wieloma wiodącymi biurami projektowymi z całej Polski, min.: ATELIER 3 Girtler & Girtler Biuro Architektoniczne S.C. Warszawa, WARSZTAT ARCHITEKTURY Pracownia Autorska Krzysztof Kozłowski Sopot, P.P.W. FORT Sp. zo.o. Architekci Gdańsk oraz FORT Taraszkiewicz Architekci.

 

KAROLINA TARASZKIEWICZ

  • W 2008 roku ukończyła Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej.
  • W 2013 roku uzyskała uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej.
  • Od 2015 roku, pracuje jako Asystent na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej w Katedrze Architektury Miejskiej i Przestrzeni Nadwodnych.
  • Od 2020 roku prowadzi na YouTube kanał KaraTe Project, w którym porusza zagadnienia związane z projektowaniem, wizualizacjami 3D i nauką wykorzystywania technik komputerowych w projektach architektonicznych.
  • W swojej karierze zawodowej współpracowała z wieloma wiodącymi biurami projektowymi min.: P.P.W. FORT Sp. zo.o. Architekci Gdańsk, oraz FORT Taraszkiewicz Architekci, której obecnie jest V-ce Prezesem.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl