PROJEKT DOMKU "BOHO" 35m2

Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 500,00 zł 1500.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

Kod produktu: 5B21-3810C

Opis

Przedstawiamy Wam PROJEKT DOMKU LETNISKOWEGO (REKREACJI INDYWIDUALNEJ) "BOHO", zaprojektowany w modnym artystycznym stylu. Powierzchnia zabudowy tego obiektu nie przekracza 35m², dzięki czemu można wybudować go na zgłoszenie-bez pozwolenia na budowę. Domek może być użytkowany zarówno latem, jak też zimą, ponieważ spełnia wymagania dotyczące izolacyjności cieplnej wszystkich przegród na rok 2021. Jest to budynek parterowy z niewielkim poddaszem nieużytkowym, zaprojektowany w konstrukcji szkieletowej. Wnętrze zostało rozplanowane w taki sposób, żeby pomimo niewielkiej powierzchni, wygospodarować w nim dużą łazienkę, otwartą w pełni funkcjonalną kuchnię, jadalnię, przestrzeń wypoczynkową i niewielki hol wejściowy z dużą wygodną szafą. Wysoki sufit optycznie powiększa wnętrze i sprawia, że wydaje się ono znacznie większe niż jest w rzeczywistości. Duże przeszklenia pozwalają na bardzo dobrze połączenie wnętrza z otaczającą domek naturą. Dla zachowania intymności zastosowane zostały białe okiennice, które pozwalają na niemal całkowite zaciemnienie wnętrza. Duży taras i znajdujące się nad nim białe pergole zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby stanowiły naturalne powiększenie strefy dziennej domku.

 

ANIMACJA 3D

 

DANE LICZBOWE

- powierzchnia zabudowy 34.90 m²

- powierzchnia użytkowa 26.46 m²

- powierzchnia poddasza nieużytkowego 9.16 m² (powierzchnia podłogi)

- kąt nachylenia dachu 45° 

- wysokość kalenicy 5.64m

- Minimalne wymiary działki to 15,60mx14,90m. Dla swobodnego obracania budynku względem stron świata 15,60mx15,60m.

 

TECHNOLOGIA BUDYNKU

- Ławy fundamentowe żelbetowe

- Ściany zewnętrzne lekkie o konstrukcji szkieletowej drewnianej

- Strop drewniany belkowy

- Dach: więźba drewniana, dachówka płaska

 

 PROJEKT ZAWIERA ( 51 STRON DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ ) 

- projekt architektoniczno-budowlany wraz z opisem, zestawieniem stolarki okiennej i drzwiowej ( gotowy do wydruku na A4 i złożenia w Urzędzie ) 

-zgodę na dokonywanie zmian (materiałów wykończeniowych, układu funkcjonalnego, otworów okiennych i drzwiowych, gabarytów tarasu, elementów konstrukcyjnych przy zachowaniu parametrów technicznych ) 

- projekt konstrukcyjny z opisem, rysunkami oraz zestawieniem elementów

- kosztorys ( spis robót jednostkowych )

∗ kompletna dokumentacja przekazywana jest Państwu w wersji cyfrowej ( pliki pdf) na adres mailowy po zaksięgowaniu płatności

 

KOSZT REALIZACJI PROJEKTU 

 

STAN SUROWY ZAMKNIĘTY  83 766 zł  + 8% vat  ( uwzględnia ocieplenie dla domu całorocznego na rok 2021) 

STAN ZERO (roboty ziemne, fundamenty, izolacja, zbrojenie) 32 591 zł + 8% vat

ROBOTY WYKOŃCZENIOWE WEWNĘTRZNE ( ścianki działowe, okładziny wewnętrzne, malowanie ) 13 303 + 8% vat

ELEMENTY UZUPEŁNIAJĄCE (taras, pergole, okiennice, parapety wewnętrzne) 22 400 +8% vat

  ∗ w kosztorysie przyjęto średnie wartości cenowe uwzględniające materiały wysokiej jakości

  ∗ przyjęto średni koszt robocizny systemem zleconym

  ∗ kosztorys wykonany jest wg aktualnego cennika z lutego 2021 roku.

Powyżej prezentowane koszty są fragmentem KOSZTORYSU UPROSZCZONEGO dołączonego do dokumentacji projektowej, który dostaniecie Państwo w cenie podstawowej. Zawierać on będzie spis robót w cenach jednostkowych.

KOSZTORYS ROZSZERZONY zawierający dodatkowo m.in. przedmiar robót budowlanych, zestawienie robocizny, zestawienie sprzętu można zamówić dodatkowo.

 

RYSUNKI

UWAGA

Dokumentacja techniczna może być wykorzystana jednorazowo. 

Pamiętaj, że projekt musi być zgodny z zapisami Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego obowiązującego dla danej działki. Zapoznaj się z jego zapisami zanim zakupisz nasz projekt. W przypadku braku MPZP, projekt musi być zgodny z Warunkami Technicznymi obowiązującymi dla danej działki.

Pamiętaj też, że zgodnie z Polskim Prawem Budowlanym „liczba tych obiektów na działce nie może przekraczać jednego na każde 500 m2 powierzchni działki”.

Każda działka jest inna, dlatego przed złożeniem projektu do Urzędu, nie możesz zapomnieć o tym, żeby przerysować na mapę swojej działki obrys projektowanego domku z podanymi dokładnymi odległościami od jej granic. Obrys budynku i jego wymiary znajdziesz powyżej. Tak przygotowany podkład mapowy dołącz do wydrukowanego projektu i gotowe!

Aranżacja wnętrz pokazana na wizualizacjach jest projektem pokazowym i nie wchodzi w skład projektu.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl