PROJEKT DOMKU "ENUR" 35m2

Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 500,00 zł 1500.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

Kod produktu: A124-61489_20210626153058

Opis

 

Przedstawiamy Wam PROJEKT DOMKU REKREACJI INDYWIDUALNEJ "ENUR", zaprojektowany w stylu Skandynawskim. Dzięki prostej formie z niemal calkowicie płaskim dachem i dużym przeszkleniom, udało się osiągnąć nowoczesny i ciekawy wyraz architektoniczny obiektu oraz doskonale połączyć jego wnętrze z dużym tarasem i otoczeniem. Powierzchnia zabudowy domku nie przekracza 35m², dzięki czemu można wybudować go na zgłoszenie-bez pozwolenia na budowę. Obiekt może być użytkowany zarówno latem, jak też zimą, ponieważ spełnia wymagania dotyczące izolacyjności termicznej przegród na rok 2021. Jest to budynek parterowy z dużym poddaszem nieużytkowym, zaprojektowany w konstrukcji murowanej. Wnętrze zostało rozplanowane w taki sposób, żeby pomimo niewielkiej powierzchni, wygospodarować w nim łazienkę, częściowo otwartą, w pełni funkcjonalną kuchnię, jadalnię z dużym narożnym kominkiem oraz przestrzeń wypoczynkową na parterze. Przy wejściu do domku jest miejsce na dużą wygodną szafę. Zadaszenie przy wejściu głównym do budynku stwarza idealne miejsce do przechowywania drewna na opał. Niemal całkowicie przeszklony narożnik budynku, pozwoli na uzyskanie pięknych widoków z wnętrza domku. Duży taras stanowi naturalne przedłużenie i powiększenie strefy dziennej. 

 

DANE LICZBOWE 

- powierzchnia zabudowy 34.90 m2

- powierzchnia użytkowa 24.0 m2

- powierzchnia poddasza nieużytkowego 16.60 m2  

- kąt nachylenia dachu 4°

- rzędna attyki +5.29 cm (w stosunu do poziomu 0.00). 

- minimalne wymiary działki to 12.40m x 17.50m. Dla swobodnego obracania pod względem stron świata 17.50m x 17.50m.

 

 TECHNOLOGIA BUDYNKU

- ławy fundamentowe żelbetowe

- ściany parteru i piętra - konstrukcja murowana

- strop nad parterem drewniany belkowy

- więźba dachowa drewniana tradycyjna krokwiowa  

 

PROJEKT ZAWIERA (54 strony dokumentacji technicznej)

-projekt architektoniczno-budowlany wraz ze szczegółowym opisem technicznym, zestawieniem stolarki okiennej i drzwiowej (gotowy do wydruku na A4 i złożenia w Urzędzie)

-zgodę na dokonywanie zmian (materiałów wykończeniowych, układu funkcjonalnego, otworów okiennych i drzwiowych, gabarytów tarasu, elementów konstrukcyjnych przy zachowaniu parametrów technicznych ) 

-projekt konstrukcyjny z opisem technicznym wraz z obliczeniami, rysunkami technicznymi oraz zestawieniami elementów. 

-kosztorys (spis robót jednostkowych) 

∗  kompletna dokumentacja przekazywana jest Państwu w wersji cyfrowej (pliki pdf) na adres mailowy po zaksięgowaniu płatności. 

 

KOSZT REALIZACJI PROJEKTU

 

STAN SUROWY ZAMKNIĘTY   63 000 + 8%vat  ( uwzględnia ocieplenie dla domu całorocznego na rok 2021 ) 

 

STAN ZERO  (roboty ziemne, fundamenty, izolacja, zbrojenie) 29 908 zł + 8% vat (Głębokość posadowienia budynku szacowana dla rzędnej -120 cm poniżej poziomu terenu). 

WYKOŃCZENIE ELEWACJI (okładziny elewacyjne drewniane, okładziny elewacyjne z blachy) 40 465 zł + 8% vat

ROBOTY WYKOŃCZENIOWE WEWNĘTRZNE ( ścianki działowe, okładziny wewnętrzne, malowanie) 9 868 zł + 8% vat

ELEMENTY UZUPEŁNIAJĄCE ( taras, parapety wewnętrzne, zadaszenie wejścia )  23 984 zł + 8% vat

 

∗ w kosztorysie przyjęto średnie wartości cenowe uwzględniające materiały wysokiej jakości

∗ przyjęto średni koszt robocizny systemem zleconym 

∗ kosztorys wykonany jest wg aktualnego cennika z lutego 2021 roku

Powyżej prezentowane koszty są fragmentem KOSZTORYSU UPROSZCZONEGO dołączonego do dokumentacji projektowej, który dostaniecie Państwo w cenie podstawowej. Zawierać on będzie spis robót w cenach jednostkowych. 

KOSZTORYS ROZSZERZONY zawierający dodatkowo m.in. przedmiar robót budowlanych, zestawienie robocizny, zestawienie sprzętu można zamówić dodatkowo.

 

RYSUNKI

 

 

 

UWAGA

Dokumentacja techniczna może być wykorzystana jednorazowo. 

Pamiętaj, że projekt musi być zgodny z zapisami Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego obowiązującego dla danej działki. Zapoznaj się z jego zapisami zanim zakupisz nasz projekt. W przypadku braku MPZP, projekt musi być zgodny z Warunkami Technicznymi obowiązującymi dla danej działki.

Pamiętaj też, że zgodnie z Polskim Prawem Budowlanym „liczba tych obiektów na działce nie może przekraczać jednego na każde 500 m2 powierzchni działki”.

Każda działka jest inna, dlatego przed złożeniem projektu do Urzędu, nie możesz zapomnieć o tym, żeby przerysować na mapę swojej działki obrys projektowanego domku z podanymi dokładnymi odległościami od jej granic. Obrys budynku i jego wymiary znajdziesz powyżej. Tak przygotowany podkład mapowy dołącz do wydrukowanego projektu i gotowe!

Aranżacja wnętrz pokazana na wizualizacjach jest projektem pokazowym i nie wchodzi w skład projektu.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl