PROJEKT DOMKU "TYP A" 35m2

Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 500,00 zł 1500.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

Kod produktu: A124-61489_20210331144326

Opis

 

Przedstawiamy Wam PROJEKT DOMKU REKREACJI INDYWIDUALNEJ "DOM-A", nawiązujący swoją architekturą do klasycznych domów letniskowych typu Brda. Dzięki połączeniu znajomej formy ze stromym dwuspadowym dachem z minimalistyczną dobudówką, udało się osiągnąć nowoczesny i ciekawy wyraz architektoniczny obiektu oraz lepiej rozplanować jego wnętrze. Powierzchnia zabudowy domku nie przekracza 35m², dzięki czemu można wybudować go na zgłoszenie-bez pozwolenia na budowę. Obiekt może być użytkowany zarówno latem, jak też zimą, ponieważ spełnia wymagania dotyczące izolacyjności termicznej wszystkich przegród na rok 2021. Jest to budynek parterowy z poddaszem nieużytkowym, zaprojektowany w konstrukcji drewnianej szkieletowej. Wnętrze zostało rozplanowane w taki sposób, żeby pomimo niewielkiej powierzchni, wygospodarować w nim łazienkę, otwartą w pełni funkcjonalną kuchnię, jadalnię, przestrzeń wypoczynkową i małą dwuosobową sypialnię na parterze. Przy wejściu do domku jest miejsce na wygodną szafę. Duże przeszklenia pozwalają na bardzo dobrze połączenie wnętrza z otaczającą domek naturą. Niemal całkowicie przeszklony narożnik budynku, pozwoli na uzyskanie pięknych widoków z wnętrza domku. Duży taras stanowi naturalne przedłużenie i powiększenie strefy dziennej domku.

 

DANE LICZBOWE 

- powierzchnia zabudowy 34.95 m2

- powierzchnia użytkowa 22.91 m2

- powierzchnia poddasza nieużytkowego 10.00 m(powierzchnia podłogi)

- kąt nachylenia dachu 65° i 5°

- rzędna kalenicy +5.35 cm

- minimalne wymiary działki to 15.65mx14.50m. Dla swobodnego obracania pod względem stron świata 15.65mx15.65m.

 

 TECHNOLOGIA BUDYNKU

- ławy fundamentowe żelbetowe

- ściany parteru i piętra lekkie - konstrukcja szkieletowa drewniana

- strop nad parterem drewniany

- więźba dachowa drewniana tradycyjna krokwiowa  U≤ 15

 

PROJEKT ZAWIERA ( 54 STRONY DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ )

-projekt architektoniczno-budowlany wraz z opisem, zestawieniem stolarki okiennej i drzwiowej (gotowy do wydruku na A4 i złożenia w Urzędzie)

-zgodę na dokonywanie zmian (materiałów wykończeniowych, układu funkcjonalnego, otworów okiennych i drzwiowych, gabarytów tarasu, elementów konstrukcyjnych przy zachowaniu parametrów technicznych ) 

-projekt konstrukcyjny z opisem, rysunkami oraz zestawieniami elementów. 

-kosztorys (spis robót jednostkowych) 

∗  kompletna dokumentacja przekazywana jest Państwu w wersji cyfrowej (pliki pdf) na adres mailowy po zaksięgowaniu płatności. 

 

KOSZT REALIZACJI PROJEKTU

 

STAN SUROWY ZAMKNIĘTY   72 298 + 8%vat  ( uwzględnia ocieplenie dla domu całorocznego na rok 2021 ) 

 

STAN ZERO  (roboty ziemne, fundamenty, izolacja, zbrojenie) 26 682 zł + 8% vat (Głębokość posadowienia budynku szacowana dla rzędnej -120 cm poniżej poziomu terenu). 

ROBOTY WYKOŃCZENIOWE WEWNĘTRZNE ( ścianki działowe, okładziny wewnętrzne, malowanie) 6 512 zł + 8% vat

ELEMENTY UZUPEŁNIAJĄCE ( taras, parapety wewnętrzne )  11 170 zł + 8% vat

 

∗ w kosztorysie przyjęto średnie wartości cenowe uwzględniające materiały wysokiej jakości

∗ przyjęto średni koszt robocizny systemem zleconym 

∗ kosztorys wykonany jest wg aktualnego cennika z lutego 2021 roku

Powyżej prezentowane koszty są fragmentem KOSZTORYSU UPROSZCZONEGO dołączonego do dokumentacji projektowej, który dostaniecie Państwo w cenie podstawowej. Zawierać on będzie spis robót w cenach jednostkowych. 

KOSZTORYS ROZSZERZONY zawierający dodatkowo m.in. przedmiar robót budowlanych, zestawienie robocizny, zestawienie sprzętu można zamówić dodatkowo.

 

RYSUNKI

 

 UWAGA

Dokumentacja techniczna może być wykorzystana jednorazowo. 

Pamiętaj, że projekt musi być zgodny z zapisami Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego obowiązującego dla danej działki. Zapoznaj się z jego zapisami zanim zakupisz nasz projekt. W przypadku braku MPZP, projekt musi być zgodny z Warunkami Technicznymi obowiązującymi dla danej działki.

Pamiętaj też, że zgodnie z Polskim Prawem Budowlanym „liczba tych obiektów na działce nie może przekraczać jednego na każde 500 m2 powierzchni działki”.

Każda działka jest inna, dlatego przed złożeniem projektu do Urzędu, nie możesz zapomnieć o tym, żeby przerysować na mapę swojej działki obrys projektowanego domku z podanymi dokładnymi odległościami od jej granic. Obrys budynku i jego wymiary znajdziesz powyżej. Tak przygotowany podkład mapowy dołącz do wydrukowanego projektu i gotowe!

Aranżacja wnętrz pokazana na wizualizacjach jest projektem pokazowym i nie wchodzi w skład projektu.

Opinie o produkcie (2)

26 czerwca 2021

Projekt przygotowany bardzo szczegółowo i dokładnie! Nie spodziewałem się aż tak obszernego opracowania. Bardzo Polecam!

30 czerwca 2021

Pełen profesjonaliz, firma wychodzi na przeciw potrzebom klienta. Dziękuję serdecznie . Polecam !!!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl